fasady - elewacje - obróbka aluminium - wpusty dachowe - spawanie aluminium - zabezpieczenie dachu

POHL
Witamy

Firma Secu Dach,  wywodzi się z oddziału Pohl Polska mającego  siedzibę w Siemianowicach Śl. ktĂłrego korzenie na terenie Polski sięgają 1999r. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą elementĂłw gotowych wykończenia min., aluminiowymi profilami i parapetami tłoczonymi. Zmiany w kraju oraz rozwĂłj oddziału spowodował, iĹź zakres asortymentowy z czasem uległ zwiększeniu o kolejne produkty. Stopniowo firma sprzedawała z coraz większym powodzeniem studzienki spływowe, kominki wentylacyjne oraz systemy zabezpieczeń przed upadkiem z dachu. Asortyment handlowy firmy stanowią elementy dostarczane przez sprawdzonego, doświadczonego producenta firmę DWS POHL, ktĂłra na bieżąco dostosowuje swoje standardy do potrzeb zmieniającego się rynku.

SecuDach z siedzibą w Katowicach, bazując na wieloletnim doświadczeniu i znajomości rynku obecnie proponuje w zaleĹźności od wymagań wsparcie na etapie projektowania, planowania i doradztwa, a takĹźe nadzorowania montaĹźu w realizacji  projektĂłw  związanych z rozwiązaniami systemowymi i indywidualnymi, znajdującymi swoje zastosowanie na dachach płaskich.

Zasadniczy nacisk SecuDach kładzie na bezpieczeństwo, dlatego też działania firmy skierowane są na rozpowszechnianie informacji o odpowiedniej formie bezpiecznego poruszania się podczas wykonywania prac na wysokości.

WaĹźnym aspektem wartym podkreślenia jest fakt, iĹź POHL jako jedyna NA ŚWIECIE firma posiada certyfikaty na urządzenia zabezpieczające przed upadkiem wraz z elementami mocującymi, co ni mniej ni więcej oznacza tyle, iĹź wszystkie dostarczane urządzenia są kompletne i gotowe do montaĹźu, a odpowiednio dobrane przez nas punkty zostały sprawdzone wraz z podłoĹźem i kompletem elementĂłw mocujących. Dostają zatem Państwo gwarancje wytrzymałości na wszystkie składowe części systemu nie tylko na sam słupek.     
   

Zapraszamy do skorzystania z całej proponowanej oferty handlowej, gdzie znajdziecie Państwo :    

• profile do wykańczania krawędzi dachu min. BA, ST, SBK, ff-60 ;
• kominki wentylacyjne : Kaldomat, Duromat ;
• wpusty dachowe / studzienki spływowe - REWA ;

  •  urządzenia do zabezpieczenia osĂłb pracujących na dachu przed upadkiem, nięzbędne w

trakcie prac konserwacyjnych, odśnieĹźania...  typ Securant, Secupoint, Seculine Vario

    

 

Dziękując za zainteresowanie  zapraszam do współpracy!

Czytaj dalej