fasady - elewacje - obróbka aluminium - wpusty dachowe - spawanie aluminium - zabezpieczenie dachu

POHL
Produkty

Witamy serdecznie !!! 

Cieszymy sie, iż nasze produkty zwróciły Państwa uwagę.

      Jako dostawca systemĂłw do dachĂłw płaskich proponujemy min. szeroką gamę wyrobĂłw do zabezpieczeń osĂłb pracujacych na dachu z moĹźliwością montaĹźu do róşnego rodzaju konstrukcji stalowych, betonowych, drewnianych. Nasze urządzenia znajdują zastosowanie zarĂłwno w nowo powstałych obiektach i tych poddawanych renowacji gdzie zabezpieczenie najczęsciej mocowane są do blachy trapezowej. Zakres katalogowy nie jest dla nas ograniczeniem jest tylko propozycją najczęstszych rozwiązań, jako przedstawiciel producenta jesteśmy w stanie zaproponować produkt alternatywny dobrany indywidaulnie do wymagań danego projektu.

Ponadto możemy zaoferować Państwu szeroką gamę ekskluzywnych profili z aluminium tłoczonego. Dzięki którym w estetyczny sposób można zakończyć attykę, wykończyć taras, dach zielony lub żwirowy.

W naszym magazynie można nabyć również kominki wentylacyjne do wietrzenia stropodachu jak i pomieszczeń. Posiadamy szeroką gamę towarów do odwadniania dachów płaskich. Są to studzienki spływowe o rónego rodzaju przekrojach i z wieloma możliwymi akcesoriami.


Zapewniamy  szybką i miłą obsługę.

Wszelkie pytania prosimy kierowć drogą elektroniczną: oferty@pohlnet.pl lub telefonicznie +48 32/ 428-23-33. 

Z A P R A S Z A M Y